امروزه افراد وقت زیادی را در اینستاگرام می گذارنند و شما میتوانید به روش های مختلف در اینستاگرام درآمد کسب کنید. خیلی مهم است مشتری هایی داشته باشید که در اینستاگرام شما را دنبال کنند و با شما ارتباط برقرار کنند. محیط اینستاگرام می تواند محلی باشد که مشتری را با شما و برندتون آشنا میسازد.

تولید محتوا در اینستاگرام چیست؟

تولید محتوا، همان تولید عکس، ویدیو، صوت ومتن است که کاربران را به صفحه شما علاقه مند می‌کند و سبب گسترش کارتان میشود.

روش های تولید محتوا در اینستاگرام بسیار متفاوت و گسترده می باشد که عبارتند از:

 استفاده ازعکس‌های با کیفیت

استفاده از عکسهای با کیفیت باعث جلب توجه افراد میشود و مشتریان زیادی را جذب خواهد کرد.

استفاده از هشتگ و حساب کاربری برای یک محتوای با کیفیت

برای تولید محتوای مجدد، می‌توانید با استفاده از هشتگ های مرتبط از حساب‌های اینستاگرام کاربرهای معروف استفاده کنید. لیستی از پیج های برندها یا اشخاصی که بهترین مطالب را برای اشتراک گذاری در حوزه شما تولید می‌کنند، تهیه کرده و آنها را فالو کنید تا پست‌های جدیدشان را ببینید و اگر پستی برای شما اهمیت زیادی داشت، آن را با استفاده از آیکونی که زیر پست وجود دارد، ذخیره کرده تا زمان لزوم، به راحتی به آن دست یابید.

محتوای با کیفیت تولید شده توسط کاربر

از کاربر درخواست کنید تا درباره موضوع خاصی که در حوزه کاری شما است، نظر بدهد، یا سوالی را مطرح کنید تا کاربر به آن پاسخ دهد. به این نوع تولید محتوا، محتوای تولید شده توسط کاربر می‌گویند.

 همکاری با برندهای برتر

اگر قصدتان این است که کنترل بیشتری در حوزه کاری خود خود داشته باشید، باید به فکر کار با اینفلوئنسرها باشید. همکاری با اینفلوئنسرهایی که کاربران زیادی آنها را فالو کرده‌اند، می‌تواند این فرصت را برای شما ایجاد کند تا فالور های پیج خود را افزایش دهید.

یک برنامه زمانی منظم برای انتشار پست های تان تنظیم کنید

در هر ثانیه ای از شبانه روز شما می توانید در اینستاگرامتان پست منتشر کنید اما نکته مهم این است که به صورت مداوم و منظم حضور خود را نشان دهید. با حضور منظم و داشتن یک برنامه منظم پست گذاری، مخاطب به شما و برند شما بیشتر اطمینان خواهد کرد.